Haber Detayı
03 Nisan 2019 - Çarşamba 17:53
 
O Haber Yalan Çıktı
O Haber Yalan Çıktı
- Haberi
O Haber Yalan Çıktı

Yeni Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen’in henüz göreve gelmeden Özel Kalem personeline ‘sizin bu birimde çalışmanızı istemiyorum istediğiniz bir birime geçebilirsiniz’ şeklinde haber gönderdiği yönünde basında çıkan haber yalanlandı.  Isparta Belediyesi Personelden Sorumlu Başkan Yardımcısı Recep Erdem, resmi bir açıklama ile bu haberi yalanladı. Erdem, şu açıklamayı yaptı:

“Isparta’mızda yayın yapmakta olan bazı medya kuruluşlarında yer alan ‘Şükrü Başdeğirmen ilk talimatını verdi’ başlığı ile kamuoyuna servis edilen ve haberin içeriğinde “Başdeğirmen belediye özel kalem biriminde çalışanlara haber göndererek, ‘sizin bu birimde çalışmanızı istemiyorum istediğiniz bir birime geçebilirsiniz’” yönündeki haber gerçeği yansıtmamaktadır.

31 Mart Mahalli İdareler seçimleri sonrasında seçmenin tercihi ile Isparta Belediye Başkanlığına seçilen Sayın Şükrü Başdeğirmen’in henüz mazbatasını almadığı, başkanlık görevine başlamadığı, dolayısıyla bizlere böyle bir talimatının söz konusu olmadığı hususunu kamuoyunun bilgisine saygıyla sunarız. “

Kaynak: Editör:
Etiketler: O, Haber, Yalan, Çıktı,
Yorumlar
Haber Yazılımı